Albaraka

Albaraka İnternet Bankacılığı Açma ve Şifre Alma

albaraka internet bankacılığı

Türkiye’nin en büyük katılım bankalarından olan Albaraka, müşterilerine sunmuş olduğu internet bankacılığı hizmeti ile müşterilerinin ciddi bir kolaylık yaşamasını sağlar. Bilindiği gibi internet teknolojisi sayesinde çok sayıda işlem çok basit bir şekilde gerçekleştirilebilir. Albaraka internet bankacılığı da bankacılık işlemlerinin benzer şekilde kolayca gerçekleştirilmesine imkan verir. Bunun için banka müşterilerinin Albaraka internet bankacılığı açma ya da şifre alma işlemini gerçekleştirmesi yeterlidir. Yazımızın devamında bu işlemlerin nasıl yapılacağı ile ilgili ayrıntılara ulaşabilirsiniz.

Albaraka İnternet Bankacılığı Açma

Albaraka, sadece kendi müşterilerine internet bankacılığı hizmeti sunar. Eğer Albaraka müşterisi iseniz ve sistemdeki bilgilerinizde herhangi bir eksiklik yok ise banka şubesine gitmeden de Albaraka internet bankacılığı açma işlemini yapabilirsiniz. Şubeye gitmeden bu işlemi yapabilmek için sistemde kimlik kartınız, müşteri işlemleri sözleşmeniz, imza beyannameniz ve istenen diğer evrakların tam olması durumunda aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:

  • https://esube.albarakaturk.com.tr/UnregisteredUser/NewUserRegistration_NonFlash.aspx?lang=TR adresine giriş yapılır.
  • Buradaki ilgili bölümden Yeni Üyelik seçilir.
  • İlgili bölümlere kart numarası, kart şifresi ve kart vadesi girilir.
  • Bu bilgiler eksiksiz ve doğru olarak girildikten sonra Devam butonuna basılır ve işlem menü üzerinden tamamlanır.

Albaraka İnternet Bankacılığı Şifre Alma

Albaraka internet bankacılığı hesabınız var ve şifrenizi kaybetmişseniz, bunun için aşağıdaki adımları izlemeniz gerekir.

  • https://esube.albarakaturk.com.tr/UnregisteredUser/NewUserRegistration_NonFlash.aspx?lang=TR adresine giriş yapılır.
  • Buradaki ilgili bölümden Şifremi Unuttum seçilir.
  • İlgili bölümlere kart numarası, kart şifresi ve kart vadesi girilir.

Bu adımların sonucunda sistem tarafından size yeni şifre verilecektir. Böylece Albaraka internet bankacılığı üzerinden eskisi gibi işlem yapmaya başlayabilirsiniz.

Yorum Yap