İş Bankası

İş Bankası Çalışma Saatleri 2020 – Açılış, Kapanış ve Öğlen Molası

iş bankası çalışma saatleri

İş Bankası çalışma saatleri bankada ne zaman işlem yapabileceğinizi ve hangi zamanınızda bankaya gitmeniz gerektiğine dair fikir alma konusunda yardımcı olacaktır. Konumuzdan İş Bankası’nın ne zaman açılıp kapandığını, ne zaman öğlen molasına girdiğini, tatiller veya hafta sonlarında nasıl bir çalışma düzenine sahip olduğunu öğrenebilirsiniz. İş Bankası çalışma saatleri diğer bankalarda da olduğu gibi hemen hemen aynı saatlerdedir ancak bazı bankalarda açılış ve kapanışlarda yarım saatlik farklılıklar oluşabilir. Bundan dolayı bir banka ile diğer bankanın çalışma saatlerini kıyaslamamak daha faydalı olacaktır.

Akbank Çalışma Saatleri

Akbank 2019 yılında çalışma saatleri şu şekildedir;

Hafta içi

Açılış: 09:00

Öğle Molası: 12:30-13:30

Kapanış: 17:30

Hafta sonu

Hafta sonları her bankada olduğu gibi neredeyse tüm şubeler kapalı konumdadır. Ancak AVM’lerde bulunan bazı şubeler yalnızca Cumartesi günleri 19:30’a kadar açık olabilmektedir. Bu durumunda her AVM’de olmadığını bildirmek isteriz. Eğer bankacılık işlemlerinize dair çok önemli işleriniz bulunuyor ve bunu hemen halletmeniz gerekiyor ise farklı alternatifler de deneyebilirsiniz. Bunlardan bir kaçı Mobil Bankacılık, İnternet Bankacılığı ve Telefon Bankacılığı’dır.

Eğer müşteri hizmetlerine bağlanarak İş Bankası ile alakalı işlemlerinizi yapmak istiyorsanız İş Bankası Müşteri Hizmetleri sayfamızdan gerekli iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Böylelikle işlemlerinizi çalışma saatlerini beklemeden gerçekleştirme imkanına sahip olabilirsiniz. Ancak unutmayın ki telefon bankacılığı ile tüm banka işlemleri gerçekleştirilememektedir. Örneğin yapacağınız bir EFT işlemi için yine çalışma saatlerini beklemeniz gerekecektir. Ancak örneğin havale yapmak istiyorsanız bu işlem anında gerçekleşecektir.

Yorum Yap

sikiş hikaye sex izle