İş Bankası

İş Bankası İnternet Bankacılığı Açma ve Şifre Alma

iş bankası internet bankacılığı

Türkiye’nin en köklü bankalarından olan İş Bankası, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için teknolojinin sunmuş olduğu imkanlardan sonuna kadar yararlanmaktadır. Bu imkanlardan birisi de internet bankacılığıdır. İş Bankası internet bankacılığı açma ve şifre alma işleminin ayrıntılarını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

İş Bankası İnternet Bankacılığı Açma

İş Bankası uzun zamandır faaliyet göstermekte ve bundan dolayı müşterilerinin beklentilerine en güzel şekilde cevap vermektedir. Hizmetlerini her geçen gün mükemmel hale getiren banka, bunu internet bankacılığı hizmetlerinde de etkin bir şekilde göstermektedir.

İş Bankası internet bankacılığı hizmetlerinden sadece bankanın müşterileri yararlanabilir. Hesabı ya da kartı olan kişiler, internet üzerinden bunlarla ilgili işlemler yapabilirler. İş Bankası internet bankacılığı ile havaleden EFT’ye, fatura ödemeden döviz alım satımına kadar çok sayıda işlem yapılabilir. Bu işlemleri yapabilmek için İş Bankası internet bankacılığı açma işleminin yapılması gerekir, Bu işlem ise şu şekilde yapılır:

  • İlk olarak https://www.isbank.com.tr adresine giriş yapın
  • Sitenin sağ üst köşesinde bulunan Anında Şifre yazısına tıklayın.
  • Açılan sayfadaki ilgili bölümlere müşteri numaranız veya T.C. kimlik numaranız, cep telefonu numaranız ve doğrulama kodunu girin.
  • Sağ alt köşede bulunan Devam butonuna basın.
  • Böylece sistem tarafından size şifre verilecektir.

Yukarıdaki adımlar sonucunda İş Bankası internet bankacılığına bağlanabilir ve istediğiniz işlemi yapabilirsiniz. Bunun müşteri numarası veya T.C. kimlik numaranız ile şifre kullanmanız gerekir.

Eğer internet bankacılığını kullanıyor ve şifrenizi unutmuşsanız, yukarıdaki adımları takip ederek şifrenizi  alabilir ve sisteme bağlanabilirsiniz. Burada dikkat edilmesi gereken temel nokta bankanın müşterisi olmanız ve bankanın sisteminde yer alan bütün bilgilerinizin güncel ve doğru olmasıdır.

Yorum Yap